Rejestracja "Łączy Nas Piłka"

Staramy się o przyznanie certyfikatu szkółki piłkarskiej PZPN. Otrzymane dotacje przeznaczymy na zakup nowego sprzętu treningowego.

Prosimy rodziców wszystkich dzieci z roczników 2010, 2011 oraz 2012 do zapoznania się z poniższą informacją. Jest to dla nas niezwykle ważne, gdyż w sezonie 2019/2010 roczniki 2010, 2011 oraz 2012 będą rywalizować w rozgrywkach turniejowych PZPN.

Musimy zgłosić wszystkich zawodników do rozgrywek (na pierwszych treningach trenerzy rozdadzą Państwu deklaracje i oświadczenia do wypełnienia). Musimy się spieszyć, znane już są pierwsze terminy turniejów:

Rocznik 2011 - 7.09 godz. 9.00
Rocznik 2010 - 14.09
Rocznik 2012 - 14.09

Proszę śledzić naszą stronę www.akademiaex.pl i tam zakładkę "turnieje i sparingi".

Mając na uwadze doświadczenie z lat poprzednich, spodziewamy się, że w początkowej fazie rejestracji oraz gier turniejowych będzie sporo zamieszania. Dużo zależy od Państwa czyli od rodziców. Musimy spełniać warunki formalne abyśmy byli dopuszczeni do rozgrywek. Chcemy rywalizować z innymi szkółkami, aby podnosić umiejętności naszych zawodników. Oczywiście zachowujemy zdrowy rozsądek i nie przywiązujemy wagi do wyników - one przyjdą z czasem. Czeka nas ciężka próba, ale pamiętajmy, że to wszystko dla dobra dzieci.

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

Więcej o programie można poczytać na www.laczynaspilka.pl/certyfikacja/zasadyprogramu

Jednym z kryteriów które w związku z powyższym musimy jaki musimy spełnić to posiadanie konta przez rodzica na portalu Łączy nas piłka.

Prosimy o możliwie szybkie zakładanie kont i rejestrowanie zawodników.
........................
KROK 1 - zakładanie konta na portalu Łączy nas Piłka
https://youtu.be/IAKypR9Dggk
Konto zakłada jeden z rodziców (nie dziecko).
Rodziców którzy założyli już konto w związku z grą dziecka w prosimy o przejście od razu do KROKU 3

KROK 2 - zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN
https://youtu.be/BQtOnmJ-7-M
Należy na własnym założonym w KROK-u 1 koncie utworzyć profil dziecka, korzystając z zakładki DLA ZAWODNIKA.
W trakcie rejestracji w profilu zawodnika (dziecka) trzeba dodać zdjęcie (może to być zdjęcie dziecka, ale także jakiś avatar, zdjęcie ulubionego piłkarza, lub np logo Klubu, zdjęcie w każdej chwili można wyedytować)
Po założeniu konta rodzica i utworzeniu profilu powiązanego dziecka które jest zawodnikiem. Należy złożyć wniosek o potwierdzenie dziecka w szkółce piłkarskiej.

KROK 3 - złożenie wniosku o potwierdzenie w szkółce piłkarskiej.
https://youtu.be/m86RFco9gU4