Możemy zamawiać już nowe stroje klubowe

Treningi od 5 listopada:
 
2012/2013  
Środa 16.35 -17.20 sala SP 42
Sobota 9.00-10.30 sala SP 42

2011
wtorek 17.45-18.50 sala SP14
Sobota 10.30 -12.00 sala SP42

2010
Czwartek 17.20-18.50 sala SP 42
Sobota 12.00 -13.30 sala SP 42

2008 A
Wtorek 17.15-18.45 sala SP 42
Czwartek 17.00 -18.30  Orlik Suchannio
Sobota 13.30-15.00 sala SP 42
 
2008/2009 B
Wtorek 17.15-18.45 sala SP 42
Sobota 13.30-15.00 sala SP 42

2007 b
Poniedziałek 18.00 -19.30 boisko SP58
Sobota 12.00-13.30 sala SP42

2007A
Poniedziałek 18-19.30 boisko SP58
Czwartek 19.30 – 21.00 boisko smoleńska
Piątek 17-18.30 boisko SP58
 
 
 
 
 
 

 

NASZE ROCZNIKI

2007
2008/2009
2010
2011
2012/13

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najbliższe wydarzenia podzielone według grup wiekowych

Mecze ligowe i sparingi

Rocznik 2007 A

28.10 godz. 11.00 mecz ligowy z Radunia Stężyca (Stężyca, ul. Abahama 11)

3.11 godz. 12.00 mecz ligowy z Czarni Pruszcz Gdański (Smoleńska)

10.11 godz. 11.30 mecz ligowy z Conrad Gdańsk (Smoleńska)

16.11 godz. 17.00 boisko SP 58, sparing z Escola Pruszcz Gdański (zawodnicy powołani: Kusio, Sobieraj, Maniecki, Błaszczyk, Walasek, Trzeciak, Wabia, Bieniasz-Krzywiec, Gappa) Pozostali zawodnicy mają dzień wolny.

 

Rocznik 2007 B

 16.11 godz. 17.00 boisko SP 58 (powołani są wszyscy zawodnicy)

 

 

 

 

 Liga Halowa w Kiełpinie

Miejsce: Hala widowisko-sportowa w Kiełpinie, ul. Szkolna 29
 
Dni ligowe:
17 listopad
15 grudzień
12 styczeń
26 styczeń
2 luty
2 marca
16 marca
 
23 marca Puchar Ligi
 
 
EX Biali
1. Jeremiasz
2. Julek
3. Melzak
4. Koko
5. Wiktor
6. Marcel
7. Mati
8. Nikoś
9. Dżemik
 
 
EX Niebiescy
1. Kusio
2. Filip
3. Gappa
4. Walasek
5. Vida
6. Maniecki
7. Oli
8. Wabia
9. Grzesiu
10. Holm
 

 

 

 

Treningi od 5 listopada 2018

Grupa 2007A
Poniedziałek 18-19.30 boisko SP58
Czwartek 19.30 – 21.00 boisko smoleńska
Piątek 17-18.30 boisko SP58
 
Grupa 2007 b
Poniedziałek 18.00 -19.30 boisko SP58
Sobota 12.00-13.30 sala SP42

 

Trenerzy:

Maciej Ignatowicz (tel. 603 807 131),  Łukasz Witek (tel. 502 371 288),

 

Proszę śledzić zakładkę "turnieje i sparingi".

 

 

Turnieje i sparingi

 Grupa 2008 A

25.10 godz. 17.00 boisko Orlik Suchanino, ul. Beethovena, sparing z AP Gdańsk

10.11 godz. 11.00 - 13.00 boisko ZSBO ul. Hallera, sparing z EX Przymorze. Drużynę poprowadzi trener Bartek tel. 503 761 522

 

.

Podział na grupy: A i B

Dbając o prawidłowy rozwój wszystkich zawodników, dokonaliśmy selekcji i podziału dzieci na grupy zbliżone pod względem umejętności. We wrześniu  zawodnicy trenowali wspólnie, aby trenerzy mieli czas dokladnie przyjrzeć się wszystkim zawodnikom.

Od 24 września trenujemy według następującego podziału:

Grupa A: Janek Łopuchin Emil Kowalewski Szymon Pieniążek, Kacper Cyrny, Markus Królikowski, Kacper Wietrzykowski, Mateusz Kępa Oliwer Cicharski, Kajetan Wójtowicz, Szymon Kęmpiński, Rafał Andryszak, Antoni Karczewski

Grupa B: pozostali zawodnicy

 

Rocznik 2008A
Wtorek  17.00 – 18.30 Zielonogórska MOSIR
Czwartek   17.00 – 18.30 Orlik Suchaninno Gimnazjum 29
Piątek  17.00 – 18.30 Orlik Suchanino Gimnazjum 29
 
Rocznik 2008B/2009
Wtorek 17.00 - 18.30 Zielonogórska MOSIR
Piątek 17.00 - 18.30 SP 58 ul. Skarpowa

Liga halowa

 

 Zawodnicy z grupy 2008A wyselekcjonowani przez trenera Bartka wezmą udział w rozgrywkach ligowych.

Wszytskie informacje znajdują się na stronie:

http://www.jomafive.pl/

 

Treningi od 5 listopada 2018

Grupa 2008 A
Wtorek 17.15-18.45 sala SP 42
Czwartek 17.00 -18.30  Orlik Suchannio
Sobota 13.30-15.00 sala SP 42
 trener Bartek (tel. 503 761 522)

 

Grupa 2008/2009 B
Wtorek 17.15-18.45 sala SP 42
Sobota 13.30-15.00 sala SP 42
 trener Albert (tel.536530390)

 

 

 

 

 

Turnieje i sparingi

Rocznik 2010

4.11 godz. 9.00 Turniej PZPN, boisko Nowy Port ul.Wyzwolenia . Osoby powołane: Rafal Andryszak, Kacper Cyrny, Adam Buszta, Adam Szpanski, Michal Bugajew, Julka Borys, Jan Jędrzejewski, Julek Krakowski, Antek Nawrocki, Jędrek Barcz.

Gramy w czerwonych strojach EX.

Treningi od 5 listopada 2018

Rocznik 2010

Czwartek 17.20-18.50 sala SP 42
Sobota 12.00 -13.30 sala SP 42
trener Wojtek Sasak (tel. 502 102 328)

Turnieje i sparingi

Treningi od 5 listopada 2018

Rocznik 2011

Czwartek 17.45-18.50 sala SP14
Sobota 10.30 -12.00 sala SP42

trener Krzyszof Chojnacki (tel. 697 027 855)

Treningi od 5 listopada

Rocznik 2012 / 2013

Środa 16.35 -17.20 sala SP 42
Sobota 9.00-10.30 sala SP 42

 

Treningi prowadzi trener Wojciech Pekrul (tel. 725 001 373) i trenerka Samanta.

 

SPONSORZY

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności RODO